Jaki keyboard dla dziecka w wieku przedszkolnym?

Keyboard

Dla dzieci w wieku przedszkolnym, pierwszy instrument muzyczny powinien być prosty i łatwy w obsłudze. Głównym celem kontaktu z nim ma być wprowadzenie dziecka w świat gry na klawiszach jako radosnej, pełnej odkryć i niespodzianek formy spędzania czasu. Przy wyborze keyboardu dla przedszkolaka, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Po pierwsze, instrument powinien wyglądać atrakcyjnie: zabawka rozwijająca upodobania muzyczne u najmłodszych, powinna wzbogacać przeżycia, gdyż będzie dla dziecka ciekawa. Po drugie, keyboard powinien być intuicyjny w obsłudze, wspomagając tym samym podczas uczenia się nut i melodii. Trzecim ważnym elementem jest posiadanie jakościowego brzmienia instrumentu, które nie będzie stanowić zagrożenia dla dopiero rozwijającego się słuchu muzycznego dziecka.

 

Modelem spełniającym wszystkie te wymogi jest keyboard CASIO SA-46. Ten 32 klawiszowy instrument to doskonałe narzędzie rozwojowe dla małych dzieci na początek drogi muzycznej, która poprzez zabawę wprowadza najmłodszych w pasjonujący świat muzyki. Pomimo małych rozmiarów i niskiej ceny, instrument posiada 100 brzmień (pianina, organów, gitar, instrumentów klasycznych oraz perkusyjnych i etnicznych ), 50 wzorów rytmicznych oraz 10 wbudowanych utworów do samodzielnego uczenia się gry co pozwala na wiele godzin przyjemnej muzycznej zabawy. Keyboard CASIO SA-46 w atrakcyjnym retro stylu i przyjemnej kolorystyce na pewno zostanie ulubioną i niezapomnianą zabawką każdego dziecka.

 

Oficjalny dystrybutor instrumentów CASIO w Polsce oferuje keyboard CASIO SA-46 w bardzo przystępnej cenie 209 zł. Link do szczegółowych informacji:

https://casiomusic.pl/produkt/keyboardy/mini/casio-sa-46/  

Keyboard dla dziecka

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU