Artykuły

Przegląd keyboardów CASIO z podświetlanymi klawiszami

Zaczynając swoją przygodę z nauką nowej umiejętności, wszyscy lubimy widzieć efekty. Nawet niewielkie, ale regularne postępy motywują nas do dalszej pracy. W przypadku nauki gry na klawiszach jest jedno rozwiązanie technologiczne, które fa(...)

Jak podłączyć keyboard CASIO do aplikacji Chordana Play

Nowoczesne keyboardy CASIO stworzone są tak, by nauka gry na klawiszach była prosta i przyjemna. Pomoże w tym aplikacja do nauki gry na klawiszach Chordana Play. To jedno z tych skutecznych narzędzi, które sprawia, że szybko można osiągnąć (...)

Jak wybrać pierwszy keyboard do nauki gry?

Czy keyboard jest właśnie tym instrumentem, który spełni oczekiwania początkującego – małego lub dorosłego - muzyka?   Keyboard na pierwszy rzut oka przypomina pianino cyfrowe. Klawiatura keyboardowa różni się jednak od klawiatury(...)

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pianina cyfrowego?

Rynek pianin cyfrowych dla początkujących muzyków obfituje w różne modele i warianty. Wybór spośród nich instrumentu idealnego dla nas nie jest łatwy bez odpowiedniej wiedzy. Poniższy artykuł wyjaśnia najważniejsze kwestie, na które nal(...)

Jakie pianino dla początkujących?

Początkujący pianiści - często w dzielnej asyście swoich rodziców – stale szukają instrumentów odpowiednich do stawiania pierwszych kroków w grze na klawiszach. Na miarę obecnych znakomitych możliwości technologicznych, naprzeciw temu w(...)

Jaki keyboard dla dziecka w wieku przedszkolnym?

Dla dzieci w wieku przedszkolnym, pierwszy instrument muzyczny powinien być prosty i łatwy w obsłudze. Głównym celem kontaktu z nim ma być wprowadzenie dziecka w świat gry na klawiszach jako radosnej, pełnej odkryć i niespodzianek formy spę(...)

Jaki wybrać keyboard do 1000 zł

Szukasz instrumentu do nauki? Chcesz podarować bliskiej osobie instrument, który będzie prawdziwym wsparciem dla  jej rozwoju muzycznego? Wielu – zarówno doświadczonych, jak i początkujących - klawiszowców doradzi Ci opcję zakupu keyboard(...)

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU