Jak podłączyć keyboard CASIO do aplikacji Chordana Play

Nowoczesne keyboardy CASIO stworzone są tak, by nauka gry na klawiszach była prosta i przyjemna. Pomoże w tym aplikacja do nauki gry na klawiszach Chordana Play. To jedno z tych skutecznych narzędzi, które sprawia, że szybko można osiągnąć pierwsze muzyczne sukcesy.

 

Aplikacja do nauki gry na keyboardzie Chordana Play pokazuje zapis nutowy a także wizualizację wgranych utworów i plików MIDI. Możesz wybrać, którą ścieżkę chcesz grać lewą, a którą prawą ręką. Możesz też przypisać melodię prawej ręce a wygenerowane przez aplikację akordy lewej ręce. Użyj kabla mikro USB, aby połączyć smartfon lub tablet z aplikacją Chordana Play do kompatybilnego keyboardu CASIO.

 

Szczegółowy tutorial na przykładzie podłączania nowoczesnego keyboardu Casiotone CT-S200 nagrał dla nas ekspert Paweł Lemański z serwisu internetowego poświęconego muzyce muzykuj.com. Zobaczcie materiał video tutaj:

 

 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU