Composer detected issues in your platform: Your Composer dependencies require a PHP version ">= 7.2.5". Porady - Casio Music

Artykuły

Czym różni się pianino cyfrowe od pianina akustycznego?

Technologia cyfrowa obecna jest w każdym aspekcie naszego codziennego życia. Także brzmienie instrumentów muzycznych coraz częściej można odpowiednio modyfikować dzięki zastosowaniu rozwiązań elektronicznych. Pianino cyfrowe, które jest m(...)

Przegląd keyboardów CASIO z podświetlanymi klawiszami

Zaczynając swoją przygodę z nauką nowej umiejętności, wszyscy lubimy widzieć efekty. Nawet niewielkie, ale regularne postępy motywują nas do dalszej pracy. W przypadku nauki gry na klawiszach jest jedno rozwiązanie technologiczne, które fa(...)

Jak podłączyć keyboard CASIO do aplikacji Chordana Play

Nowoczesne keyboardy CASIO stworzone są tak, by nauka gry na klawiszach była prosta i przyjemna. Pomoże w tym aplikacja do nauki gry na klawiszach Chordana Play. To jedno z tych skutecznych narzędzi, które sprawia, że szybko można osiągnąć (...)

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pianina cyfrowego?

Rynek pianin cyfrowych dla początkujących muzyków obfituje w różne modele i warianty. Wybór spośród nich instrumentu idealnego dla nas nie jest łatwy bez odpowiedniej wiedzy. Poniższy artykuł wyjaśnia najważniejsze kwestie, na które nal(...)

Jakie pianino dla początkujących?

Początkujący pianiści - często w dzielnej asyście swoich rodziców – stale szukają instrumentów odpowiednich do stawiania pierwszych kroków w grze na klawiszach. Na miarę obecnych znakomitych możliwości technologicznych, naprzeciw temu w(...)

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU