Aktualności

Zabierz swój CASIOTONE na urlop!

Urlop w hamaku na działce czy na karaibskiej plaży? A może skryjesz się w chłodnym cieniu gór? Nieważne, gdzie chcesz spędzić wakacje, liczy się atmosfera panująca w miejscu, do którego się udajesz!  Skoro nic nie buduje atmosfery tak dobrze jak muzyka – CASIO CT-S1 będzie Twoim idealnym wakacyjnym towarzyszem.

Instrument zasilany jest na baterie oraz ma uchwyty do paska, dzięki czemu nie wymaga stelażu i jest mobilny. Dodatkowo, CASIO CT-S1 jest dość lekki, waży tylko niecałe 5kg. Wyobraź sobie, jak stoisz na szczycie góry i dzięki technologii AiX Sound Source masz tam swój własny koncert… Albo grasz funkowe utwory w trybie pianina elektrycznego przy ognisku swoim przyjaciołom. Piękna, muzyczna wizja!

Swoją muzykę możesz zapisać, a dzięki portowi micro USB podłączyć instrument do dowolnego urządzenia. Keyboard dostępny jest w kolorach głębokiej czerni, kości słoniowej lub soczystej czerwieni. Który wybierasz na letnie podróże?

 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU