Aktualności

Wyjątkowy koncert na pianinie CASIO Privia

W niedzielny wieczór 29 marca 2020 r. odbył się pierwszy koncert z serii „Męskie Granie. W domu”. Jego formuła była niestandardowa ze względu na trwające zagrożenie epidemiologiczne związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. W tym trudnym czasie, mogliśmy być wirtualnymi gośćmi w mieszkaniu Beli Komoszyńskiej i Tomka Dąbrowskiego z zespołu Sorry Boys. Transmisja odbyła się na kanałach Męskie Granie oraz Onet. Cel koncertu był bardzo ważny – zjednoczyć wszystkich jeszcze bardziej w walce z epidemią. Towarzyszyła mu zbiórka na pomoc polskiej służbie zdrowia prowadzona przez serwis siepomaga.pl. 

Podczas kameralnego koncertu, muzycy wykonali swoje najpopularniejsze utwory przy akompaniamencie zgromadzonych w domu instrumentów. Wśród nich znajdowało się bardzo lubiane przez Belę Komoszyńską pianino CASIO  PX-S3000 z serii Privia.

O serii Privia

Dwa modele PX-S1000 i PX-S3000 to najnowsze modele serii Privia, które zgodnie z maksymą „ Slim. Stylish. Smart. ” są najbardziej kompaktowymi 88-klawiszowymi przenośnymi pianinami na świecie. Wysokość obu modeli PX-S wynosi tylko 23,2 cm dzięki nowo zaprojektowanej akcji młotków Smart Scaled Hammer Action Keyboard, która oddaje autentyczne wrażenie gry na instrumencie. Moduł brzmieniowy Multi-dimensional Morphing AiR zapewnia wierną i realistyczną reprodukcję jakości brzmieniowych i dotykowych instrumentów akustycznych. Nowo zaprojektowany system nagłośnieniowy imponuje potężnym dźwiękiem i głośnością. Dzięki opcjonalnemu zasilaniu bateryjnemu nowe modele PX-S pozwalają na wygodne użytkowanie – idealne zarówno do ćwiczeń, jak i występów.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU