Aktualności

Wracamy do nauki! Kup teraz pianino CASIO, statyw otrzymasz gratis

Wrzesień to miesiąc, w którym na nowo budzi się w nas potrzeba poszerzania wiedzy i umiejętności. Dla wielu jest to okres muzycznych postanowień. Nie jest tajemnicą, że kluczem do osiągnięcia zamierzonego celu jest wytrwały trening. Pianina cyfrowe marki CASIO są kompaktowe i mogą być z Tobą dosłownie wszędzie! Czy to nie brzmi jak opis idealnego kompana do nauki?
 
Decydując się na wybór instrumentów PX CASIO (PX-S1000 BK, PX- S1000 WE, PX-S1000 RD, PX- S3000 BK) na początku roku szkolnego, możesz liczyć na upominek od nas. Kup jeden z instrumentów biorących udział w promocji i zarejestruj go na stronie https://casiomusic.pl/rejestracja-instrumentu/, a w prezencie otrzymasz statyw FZONE FZS-52D.
 
Zarówno zakup, jak i rejestracja muszą nastąpić w terminie 01.09-30.09.2021. Jeśli spełnisz ten warunek, oczekuj na kontakt od nas – ustalimy wspólnie adres do wysyłki statywu. Nadamy je do Ciebie w ciągu 14 dni roboczych od momentu zarejestrowania keyboardu na naszej stronie. Śpieszcie się, bo ilość gratisów jest ograniczona! 😉
 
 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU