Aktualności

Wakacyjna promocja: kup keyboard CASIO a słuchawki BE JOE otrzymasz gratis

Wakacje to czas, który część z nas przeznacza na 100-procentowy relaks. Inni postanawiają realizować wtedy swoje pasje albo rozwijać nowe umiejętności. Ponieważ zawsze kibicujemy rozwijaniu muzycznych talentów, dla tych drugich mamy tym razem specjalną nagrodę!
 
Jeśli rozważałeś zakup keyboardów CASIO (CT-S100, CT-S200, CT-S200, CT-S200 lub CT-S300), to sierpień 2021 jest idealnym momentem. Kup instrument i zarejestruj go na stronie https://casiomusic.pl/rejestracja-instrumentu/ a w prezencie otrzymasz słuchawki nauszne marki BE JOE (tu znajdziesz szczegółowy opis słuchawek: http://bityl.pl/b4wlE). 
 
Zarówno zakup, jak i rejestracja muszą nastąpić w terminie 01.08-31.08.2021. Jeśli spełnisz ten warunek, oczekuj na kontakt od nas – ustalimy wspólnie adres do wysyłki słuchawek. Nadamy je do Ciebie w ciągu 14 dni roboczych od momentu zarejestrowania keyboardu na naszej stronie.
 
Zapraszamy do udziału w wakacyjnej promocji, ilość gratisów ograniczona!
 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU