Aktualności

Rozpoczął się drugi rok działania Pracowni Muzycznych CASIO!

Z radością rozpoczęliśmy drugi rok działania ogólnopolskiego programu edukacyjnego Pracowni Muzycznych CASIO. Nauka w Pracowniach Muzycznych CASIO odbywa się w oparciu o nowoczesne metody nauczania i nowy podręcznik „GRAM Z NUT”. Autorem książki jest ceniony ekspert z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym dr Ryszard Popowski, a inicjatorem – Stowarzyszenie Nauczycieli Muzyki. 

Połączenie dostępności instrumentów z prowadzeniem zajęć w oparciu o stworzony specjalnie pod tym kątem podręcznik „GRAM Z NUT”, ma szansę przyczynić się do prawdziwej rewolucji w powszechnej edukacji muzycznej w Polsce. Dlatego program zdecydowali się poprzeć znani polscy artyści jak Olga Bończyk czy wokalista i aktor Łukasz Zagrobelny.  

Nowe Pracownie powstają w różnych częściach Polski. Swoją oficjalną inaugurację miała w ostatnich dniach m.in. Pracownia Muzyczna CASIO w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Łyskowskiego w Toruniu. Zachęcamy do przeczytania artykułu i obejrzenia krótkiej video relacji z tego wydarzenia, jaką znaleźć można pod tym linkiem: https://www.torun.pl/pl/nowe-pracownie-w-sp-nr-8-film

Nieustannie zapraszamy nowe szkoły do włączenia się do naszego ogólnopolskiego programu edukacyjnego. Jego celem jest zapewnienie możliwości nauki gry na instrumentach klawiszowych każdemu uczniowi szkoły podstawowej. W przypadku zainteresowania, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z Panem Arkadiuszem Białkiem (adres email: info@casioszkola.pl, tel. kom. 505 075 047), który odpowie na wszelkie pytania i podzieli się swoimi doświadczeniami w nauce gry na instrumentach klawiszowych. 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU