Aktualności

CASIO przedstawia pianino cyfrowe Privia PX-S1000 w kolorze czerwonym

Z okazji piętnastej rocznicy linii Privia CASIO rozszerza serię PX-S o kolejny model pianina cyfrowego, który nikogo nie pozostawi obojętnym: PX-S1000 w kolorze błyszczącej czerwieni. Odwiedzający letnie targi przemysłu muzycznego NAMM w Nashville (1820 lipca) będą pierwszymi, którzy ujrzą najnowszą odsłonę serii Privia.

 

Wraz z nowymi modelami PX-S CASIO powróciło do oryginalnej idei serii Privia – pianina do użytku prywatnego, z którego można z łatwością korzystać także we własnym domu, nawet jeśli pomieszczenia są małych rozmiarów. Model PX-S1000 to najbardziej kompaktowe cyfrowe pianino na świecie. Łączy ono purystyczne wzornictwo z pięknym dźwiękiem.

 

Nowy model PX-S1000 w kolorze czerwonym przyciąga uwagę nie tylko swoim brzmieniem, ale także wspaniałym wyglądem – zarówno na scenie, jak i w domu, wzbogacając wystrój wnętrza swoją stylową konstrukcją.

 

Przegląd najważniejszych funkcji modelu PX-S1000:

 

·        Kompaktowa konstrukcja

·        Nowa akcja młotków: Smart Scaled Hammer Action Keyboard

·        Łączność Bluetooth

·        18 brzmień

·        Opcja podłączenia z aplikacją “Chordana Play for Piano“

·        Rejestrator MIDI

·        Połączenia USB TO HOST, LINE OUT i AUDIO IN

·        Nowy system nagłośnieniowy: 8W + 8W

·        Opcja zasilania bateryjnego

·        Waga 11,2 kg

·        Opcjonalne: statyw CS-68, moduł trójpedałowy SP-34, pokrowiec SC-800P

 

Opcjonalne akcesoria dla modelu PX-S1000RD:

Czarny statyw CS-68 okaże się niezastąpiony, jeśli pianino chcemy ustawić na stałe. Do modelu PX-S1000 można także łatwo podłączyć moduł trójpedałowy SP-34. Praktyczny pokrowiec do pianina SC-800 z szelkami od plecaka zapewnia komfortowy transport na koncert lub próbę.

             

                   CS-68                                                          SP-34                                                             SC-800

Model PX-S1000 w kolorze czerwonym będzie dostępny w sprzedaży jesienią 2019 roku.

 

O serii Privia

Seria Privia powstała w latach dwutysięcznych z myślą o użytkownikach, którzy oczekują od pianina cyfrowego kompaktowej konstrukcji oraz przystępnej ceny. CASIO obrało sobie za cel nieustanny rozwój wydajności pianin cyfrowych pod kątem ich brzmienia i akcji klawiszy. PX-100, pierwszy model z serii Privia, pojawił się na rynku w październiku 2004 roku. Od tamtej pory Privia wywiera trwały i pozytywny wpływ na rozwój rynku pianin cyfrowych. W 2019 roku CASIO stawia kolejny kamień milowy dzięki nowym modelom PX-S.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU