Aktualności

Premiera CASIO GP-500

Wyjątkowo się złożyło, bowiem pierwszy tak zaawansowany model pianina hybrydowego CASIO ma premierę w Polsce. Cały świat dowie się o nim troszkę później.

Pianino stało się najbardziej rozpoznawalnym instrumentem muzycznym od czasu jego wynalezienia w pierwszej połowie XVIII wieku. Dzięki zaawansowanej technologii, udoskonalanej przez ostatnie 35 lat, CASIO postawiło sobie za cel stworzenie rewolucyjnie nowego pianina cyfrowego, które posiadałoby wyrafinowanie charakteryzujące tradycyjny fortepian akustyczny. W procesie tworzenia CELVIANO Grand Hybrid, CASIO skupiało się na odtworzeniu perfekcji dźwięku i dotyku. CELVIANO Grand Hybrid zrodziło się z charakterystycznej dla firmy CASIO pracowitości i innowacyjnych technologii.

 

CASIO GP-500 to najwyższy model serii. Instrument ten został stworzony przy współpracy z firmą Bechstein znanego i cenionego producenta fortepianów.

 

 

Zobacz także: www.grand-hybrid.com

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU