Aktualności

Pracownie Muzyczne CASIO na targach EDUTEC w Poznaniu

Na przełomie lutego i marca 2019 roku w Poznaniu odbyły się Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC. Była to znakomita okazja do przybliżenia uczestnikom idei Pracowni Muzycznych CASIO. Stoisko temu dedykowane zostało zlokalizowane w pawilonie 15 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Targi EDUTEC trwały 2 dni i przyciągnęły liczne grono dyrektorów szkół i nauczycieli, poszukujących inspiracji do rozwoju swoich placówek edukacyjnych.

 

Kluczową nowością zaprezentowaną na stoisku Pracowni Muzycznych CASIO był podręcznik do nauki muzyki „Gram z nut”, opracowany przez ekspertów Stowarzyszenia Nauczycieli Muzyki. To nowoczesne wydawnictwo powstało w ramach projektu Pracownie Muzyczne CASIO, dzięki wsparciu finansowemu mecenasa – Santander Bank Polska.

 

Do programu cały czas mogą dołączać nowe szkoły. Ogólnopolski Program Pracowania Muzyczna CASIO to szansa, by stać się liderem nowoczesnej nauki muzyki. W przypadku dodatkowych pytań, bardzo prosimy o kontakt z Panem Arkadiuszem Białkiem (tel. kom. 505 075 047, adres email: [email protected]).

 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU