Aktualności

Polscy artyści grają na CASIO

Od kilku tygodni w mediach społecznościowych trwa kampania realizowana przez CASIO Music Polska. Jej celem jest przybliżenie polskim odbiorcom możliwości nowych pianin z serii Privia. 

W kampanii oznaczonej #casiomusicmoments biorą udział utalentowani polscy muzycy. Poznajcie ich bliżej! 

Bela Komoszyńska to wokalistka i liderka zespołu Sorry Boys. Zespół ma na koncie cztery albumy studyjne, w tym ostatni, “Miłość”, z 2019 roku. Artystka porównywana jest do Florence & The Machine.  Zawdzięcza to swojemu mocnemu głosowi oraz kreacjom scenicznym. Każda stylizacja jest niesamowita, zwiewna, kobieca i dopięta na ostatni guzik. Wizerunek solistki idealnie odzwierciedla ducha zespołu.


Jasinka to solowy projekt muzyczny Natalii Jasińskiej w gatunku neo-folk. W 2018 roku Jasinka ustanowiła rekord w graniu na wielu instrumentach. 

«Pracowałam nad tym cały rok i udało się. Do nagrania użyłam 71 instrumentów i wszystko zarejestrowałam. Zagrałam „Love me tender” Presleya m.in.: na okarynie, banjo, buzuki, mandolinie, gitarze, organach, harfie, kontrabasie i mojej ulubionej nyckelharpie. Zgodnie z wytycznymi komisji bicia rekordu melodia miała być prosta i powszechnie znana. W montowaniu teledysku pomógł mi chłopak no i udało się» – mówi multiinstrumentalistka.


Dziemian to młody i kreatywny człowiek o nieszablonowej wyobraźni i głowie pełnej nieskończonej ilości pomysłów. Jako youtuber stworzył wiele niezapomnianych coverów i autorskich kompozycji, które cieszą się popularnością w całym kraju. Obecnie pracuje nad nagraniem drugiej płyty i aktywnie koncertuje.


Paweł Jędrzejewski – klawiszowiec zespołu True Colors, zastępuje też chwilami sekcję dętą i orkiestrę smyczkową. Najbliższy jego sercu jest jazz, ale sprawnie porusza się po szerokim spektrum muzycznych gatunków, od klasyki i piosenki aktorskiej po elektronikę, rock i pop. Pracuje w zespole Dawida Kwiatkowskiego, a także koncertuje i nagrywa także jako muzyk sesyjny.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU