Aktualności

Piękne pianino CASIO na Make Home Easier

W domowych wnętrzach autorki jednego z najlepszych polskich blogów lifestylowych pojawił się nowy gość. Jest nim eleganckie pianino cyfrowe CASIO AP-470 z serii Celviano. Zostało zjawiskowo zaaranżowane z użyciem modnego oświetlenia i dekoracji. Stanowi jednak nie tylko atrakcyjny wizualnie element wyposażenia salonu. Będzie przede wszystkim służyć rozwojowi muzycznej pasji Beaty oraz jej syna.

 

Autorka zdjęć i artykułu na blogu www.makehomeeasier.pl opowiada jaki wpływ na nasze wnętrze, i to duchowe i to mieszkalne, może mieć posiadanie instrumentu w domu. Zdradza swoje muzyczne marzenia i opisuje doświadczenia swojego dziecka. Tłumaczy, co motywuje ją do rozwijania muzycznego talentu Filipa i dlaczego zachęca go do ćwiczenia gry właśnie na instrumencie klawiszowym. Dzieli się także poradami w zakresie zakomponowania CASIO AP-470 w swojej domowej przestrzeni.

 

Jesteśmy zachwyceni zdjęciami i trzymamy kciuki za rozwój muzycznych talentów wszystkich domowników! Pełna wersja artykułu jest dostępna tutaj: https://www.makehomeeasier.pl/mood-boards/niezwykly-wplyw-muzyki-na-nasze-wnetrze/#comments – zachęcamy do lektury!

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU