Aktualności

Pianino CASIO w modnym Flaming Bistro

Flaming Bistro to restauracja francuska, otwarta niedawno w modernistycznej willi Łepkowskich na Saskiej Kępie. Pod adresem Francuska 2 znajduje się nie tylko atrakcyjny architektonicznie budynek, ale także piękny ogród – wspaniałe miejsce do chwil relaksu, zarówno dla warszawiaków, jak i licznie odwiedzających Saską Kępę turystów. Zarówno wysmakowane wnętrza nowego bistro, jak i przylegający do nich teren zielony, stanowią doskonałą scenerię do słuchania muzyki granej na żywo. To przekonanie doprowadziło do bliskiej współpracy właścicieli Flaming Bistro z marką CASIO Music Polska.
 
Z początkiem sierpnia 2021 r. w restauracji pojawiło się pianino CASIO GP-510 o klasycznej, czarnej bryle. Idealnie komponuje się ona z eleganckim, ale też nieco artystycznym klimatem Flaming Bistro. Wszystkich fanów dobrej kuchni i muzyki, zapraszamy więc już teraz na Francuską 2. Niebawem rozpoczną się tam kameralne wydarzenia, o których będziemy na bieżąco informować w mediach społecznościowych.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU