Aktualności

Pianino CASIO w legendarnym Akwarium!

Akwarium – Skwer Hoovera to reaktywacja kultowej marki Akwarium, która uchodzi za jedną z najważniejszych inicjatyw kulturalnych w tej części Europy, cieszącą się długą historią na polu popularyzacji muzyki jazzowej. W tę cenną inicjatywę włączyło się CASIO Music Polska. Od sierpnia 2019 roku artyści występujący w Akwarium mają do dyspozycji pianino hybrydowe CASIO GP-500.

„Chcemy pomóc w kultywowaniu dobrych tradycji muzycznych Akwarium, które wielu polskich melomanów do dziś darzy sentymentem. Jednocześnie bardzo podoba nam się nowoczesna formuła doświadczania muzyki, obecna na Skwerze Hoovera. To miejsce łączące przeszłość z przyszłością, wysoką jakość ze swobodą i relaksem. Uznaliśmy, że nasz najlepszy instrument – CASIO GP-500 stworzony we współpracy z wiodącym producentem pianin i fortepianów C. Bechstein – doskonale tam pasuje. Z dużą satysfakcją słucham pozytywnych opinii artystów, którzy używają tego pianina hybrydowego podczas swoich występów w Akwarium” – podkreśla Zofia Bogusławska, Brand Manager marki.

W Akwarium – Skwer Hoovera regularnie odbywają się wydarzenia muzyczne, w tym przyciągające tłumy jam sessions. Nie brakuje jazzowych sław, dobrej zabawy i morza przyjemnej muzyki. O wszystkich wydarzeniach na bieżąco można dowiadywać się ze strony klubu na Facebooku: https://www.facebook.com/akwariumskwerhoovera/. Polecamy i zapraszamy!

 

 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU