Aktualności

Olga Bończyk wspiera Pracownie Muzyczne CASIO

Z początkiem roku szkolnego 2018 / 2019 wystartował Ogólnopolski Program Pracownia Muzyczna CASIO,przeznaczony dla szkół podstawowych. Jego celem jest upowszechnienie nauki gry na instrumentach klawiszowych wśród polskich dzieci. Mecenasem projektu jest wspierający rozwój talentów muzycznych Santander Bank Polska. Opiekę merytoryczną nad nim objął zespół ekspertów Stowarzyszenia Nauczycieli Muzyki.

Program zyskuje coraz szersze grono Przyjaciół. Dołączyła do niego właśnie aktorka i wokalistka Olga Bończyk, która tak mówi o idei Pracowni Muzycznych CASIO: „Jestem absolwentką szkoły muzycznej w klasie fortepianu i od niedawna szczęśliwą posiadaczką pianina CASIO, na którym często gram, komponuję i aranżuje swoje nowe projekty muzyczne. Całym sercem wspieram inicjatywę programu edukacyjnego Pracownie Muzyczne CASIO. Pomysł, by wprowadzić lekcje gry na instrumentach klawiszowych w szkołach podstawowych jest nie do przecenienia. Jestem przekonana, że program ten będzie uwrażliwiał  muzycznie młode pokolenie i otworzy serca młodych ludzi na piękną i wartościową  muzykę. Wspaniała inicjatywa!”

Do Ogólnopolskiego Program Pracowania Muzyczna CASIO można dołączyć w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie i mailowo: info@casioszkola.pl, tel. kom. 505 075 047. Zapraszamy!

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU