Aktualności

Olga Bończyk dołączyła do grona artystów grających na CASIO!

 

Olga Bończyk to aktorka teatralna, filmowa ale także wokalistka. Wraz z czołowymi polskimi muzykami jazzowymi koncertuje w Polsce i za granicą z autorskimi recitalami. „Muzyka zajmuje dużą część mojego życia… i serca – nie jest to żadna tajemnica. Od niedawna mam nowego towarzysza moich muzycznych chwil! W moim domu zamieszkało nowe pianino hybrydowe CASIO. Gra na nim daje mi na co dzień mnóstwo przyjemności… Polubiliśmy się od pierwszego dźwięku” – relacjonuje swoją przygodę  Olga Bończyk.

 

Gwiazda polskiego filmu i teatru wybrała do swojego domu pianino hybrydowe CASIO GP-500. Zaawansowany moduł brzmieniowy w tym instrumencie pozwala na jakościowe odtworzenie barwy fortepianu zaczerpniętej wprost ze światowej sławy akustycznych instrumentów klawiszowych. Pełnowymiarowa klawiatura o naturalnej długości klawiszy jest wykonana z drewna i zapewnia dokładnie taką samą pracę jak w fortepianie. Oprócz wysokiego poziomu realizmu instrument oferuje także wszystko to, co najnowsza technologia cyfrowa może zaoferować, czyli różnorodność brzmienia, nagrywanie audio, funkcja Concert Play, doskonałe nagłośnienie i wiele innych opcji, dzięki którym gra na tym instrumencie jest niezwykle inspirująca.

 

Z największa przyjemnością witamy Panią Olgę w gronie muzycznych przyjaciół marki CASIO! Na poniższych fotografiach możecie zobaczyć jak pięknie prezentuje się w duecie z naszym instrumentem:

 

 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU