Aktualności

Nowy model Celviano Grand Hybrid w najwyższym apartamentowcu w Polsce

Pianino hybrydowe CASIO GP-510 to następca bestsellerowego CASIO GP-500, stworzonego we współpracy z producentem fortepianów C. Bechstein. Jego klasyczna bryła znakomicie odnajduje się jako element wyposażenia eleganckich wnętrz. Dowodem na to są zdjęcia z sesji, jaką ostatnio zrealizowaliśmy pod prestiżowym adresem Złota 44 w Warszawie. 

Złota 44 to najwyższy apartamentowiec w Unii Europejskiej, zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Zlokalizowane w nim apartamenty należą do gwiazd świata sportu, biznesu i kultury. Dla społeczności mieszkańców organizowane są kameralne recitale i koncerty. Często występuje tam znana pianistka i piosenkarka Gośka Bańka. Darzy ona dużą sympatią nasze pianino i gra na nim z prawdziwą przyjemnością. Nasz instrument służył jej więc także podczas ostatniego występu na Złotej 44. Pamiątką po tym wydarzeniu są zdjęcia CASIO GP-510 w przestrzeniach Złotej 44, w tym w apartamencie, w którym zaaranżowany został tzw. „gabinet Libeskinda”. 

Celviano Grand Hybrid GP-510

Może Was również te fotografie zainspirują do wyeksponowania pianina w swoim domowym wnętrzu? Zobaczcie, jak pięknie to może wyglądać! 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU