Aktualności

Nie tylko klawiatura i brzmienie. Pianina CASIO to też stylowy element wyposażenia wnętrza

Pianino hybrydowe czy cyfrowe to instrument kupowany najczęściej po to, by cieszyć się jego walorami w domowym zaciszu. Zastępuje tradycyjne pianino klasyczne do domowych lekcji, ćwiczeń, gry dla najbliższych i prywatnych chwil z muzyką. Marka CASIO oferuje najwyższej jakości pianina cyfrowe z serii Celviano Grand Hybrid, Celviano oraz Privia, które charakteryzują się unikalnym brzmieniem i wysokiej jakości klawiaturą, z pokryciem klawiszy imitującym kość słoniową. Ich dodatkową zaletą jest także piękny wygląd. W zależności od modelu i sposobu aranżacji, odnajdują się zarówno w eleganckich gabinetach, przytulnych salonach, jak i nowoczesnych pokojach młodzieżowych.  


CASIO Celviano Grand Hybrid – klasyka w Twoim domu

Najnowsze modele CASIO GP-510 i GP-310 to wyjątkowe hybrydowe instrumenty. Zaawansowany moduł brzmieniowy pozwala na reprodukcję barwy fortepianu zaczerpniętej wprost ze światowej sławy instrumentów akustycznych. Klawiatura zbudowana jest z tych samych materiałów oraz towarzyszą jej takie same procesy tworzenia jak w przypadku klawiatur fortepianów C.Bechstein. Unikalny mechanizm oraz długość klawisza zapewniają wrażenia gry jak na akustycznym instrumencie. Podstawową kwestią związaną z ich wyglądem jest kolorystyka. Instrument występuje tylko w kolorze czarnym: dla GP-510 jest to połysk a GP-310 posiada matowe wykończenie. 

GP-500 Fot.: Tom Kurek | Raca Architekci
GP – 310


CASIO Celviano AP-270

Model AP-270 wyposażony jest w innowacyjny moduł brzmieniowy AiR. Wzbogacony o dwa nowe, stereofoniczne brzmienia fortepianowe oraz rezonans tłumików, które dają wrażenie gry na fortepianie akustycznym. Elegancka i kompaktowa obudowa AP-270 znakomicie prezentować się będzie w każdym wnętrzu. Model dostępny w kolorze czarnym, brązowym i białym.

AP – 270
AP – 270


CASIO Privia PX-770

Stylowe pianino o nowoczesnym wyglądzie potrafi ożywić każde wnętrze dzięki kompaktowej i eleganckiej obudowie z wysuwaną klapą klawiatury. Model PX-770 dostępny jest w czarnym, brązowym oraz białym wykończeniu. 

PX – 770
PX – 770

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU