Aktualności

Muzyczne przygotowania do Świąt z CASIO, Newsweek Polska i Panią Gadżet

Tegoroczne Święta mogą być inne niż te, które dotąd przeżywaliśmy. Jak ocalić ich niezwykły klimat i podniosłą atmosferę? Jednym ze sposobów jest wypełnienie naszych domów muzyką. Grajmy, śpiewajmy, odświeżmy w pamięci tradycyjne kolędy i pastorałki, uczmy się nowych melodii. Muzyka łagodzi obyczaje i łączy pokolenia, także online. 

Wraz z redakcją Newsweek Polska zachęcamy: wykorzystajmy kojącą moc muzyki w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie z redakcją przygotowaliśmy artykuł, w którym podpowiadamy, jaki instrument klawiszowy wybrać do domowego muzykowania. Prezentujemy w nim ekskluzywne pianina hybrydowe z serii Celviano Grand Hybrid, stylowe pianina cyfrowe z serii Privia oraz legendarne keyboardy z serii Casiotone w nowoczesnej odsłonie. 

W ramach przygotowań do Świąt wypełnionych muzyką, zaprosiliśmy także fanów Anny Nowak – Ibisz (znanej z programów telewizyjnych jako Pani Gadżet) do udziału w konkursie z nagrodami. Tą główną przez nas ufundowaną był keyboard Casiotone w świątecznej czerwieni. Zadanie konkursowe polegało na autorskim zinterpretowaniu hitu „Last Christmas”. Wszystkie zgłoszenia można przejrzeć na profilu Pani Gadżet. Zachęcamy do obejrzenia zamieszczonych zdjęć i przesłuchania nagrań, wprowadzą Was w one w prawdziwie świąteczny nastrój. 

Wraz z Newsweek Polska i Panią Gadżet życzymy udanych muzycznych przygotowań do Świąt!

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU