Aktualności

Model GP-510 gwiazdą świątecznego teledysku zespołu Sorry Boys

Wraz z zespołem Sorry Boys przygotowaliśmy dla Was przedświąteczną niespodziankę! Z dumą i radością przedstawiamy Wam premierowy utwór ,,Jadę do domu’’! Gorąco zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego teledysku, w którym nocnymi ulicami stolicy niosą się dźwięki naszego pianina cyfrowego Casio GP-510. Po raz kolejny przekonujemy się, że nasz instrument zachwyca nie tylko elegancją i wyjątkowym designem. Przez profesjonalistów doceniany jest przede wszystkim za autentyczność i niesamowitą jakość brzmienia. Koniecznie przekonajcie się sami!

Obserwujcie nas, to jeszcze nie koniec świątecznych niespodzianek!

 

Pisząc tę piosenkę wyobrażałam sobie, że jak co roku jadę na Wigilię z Warszawy do Działdowa i wyobrażałam sobie, że i Wy wracacie z nią do swoich domów, gdziekolwiek są. Chciałabym, żeby to było nasze przewrotne “Driving Home For Christmas” 🙂 – wokalistka zespołu Sorry Boys, Bela Komoszyńska.

 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU