Aktualności

Młode polskie artystki grają na kultowym Casiotone

Na polskim rynku dostępna jest nowa odsłona Casiotone, odnosząca się do serii legendarnych keyboardów marki CASIO. Wyprodukowano je po raz pierwszy na początku lat 80. Najnowsza reedycja zachwyciła młode polskie talenty muzyczne swoim brzmieniem, mobilnością i estetyką. Do grona
artystek, którym Casiotone towarzyszy teraz na co dzień, należą już m.in. Gabi Coutinho, Sylwia Banasik – Smulska oraz duet PK Sisters. Poznajcie je bliżej i zobaczcie ich konta na Instagramie, gdzie relacjonują swoją drogę muzycznego rozwoju z Casiotone!
 
Gabriela Coutinho to młoda, bardzo utalentowana uczestniczka programu The Voice Kids 3. Wokalistka ma nie tylko polskie, ale także portugalskie korzenie. Poza muzyką, jej pasją jest aktorstwo. Regularnie występuje nie tylko w telewizji i swoich kanałach social media, ale także w Teatrze Studio
Buffo. „Casiotone jest idealnie dopasowany do mojej działalności artystycznej” – mówi Gabi.
Zobaczcie młodą artystkę i nasz instrument w akcji:
 
 
 
Sylwia Banasik Smulska to wokalistka i aktorka musicalowa. Swoje muzyczne zdolności prezentuje na YouTube a jej coverowe wykonania popularnych utworów cieszą się rosnącą popularnością. Jej muzyczna kreatywność nie zna granic – artystka realizuje swoją muzyczną pasję również poprzez pisanie i komponowanie własnych utworów. Kibicujemy!
 
 
Patrycja i Kinga Roszczyk to siostry, które łączy ogromna miłość do muzyki. Na ich kanale YouTube znajdziemy zarówno wiele kreatywnych wykonań znanych przebojów, jak i autorskich kompozycji. Dziewczyny są także mistrzyniami muzycznych wyzwań na platformie TikTok, w których dostrzec można ich niezwykłą siostrzaną relację. Podziwiamy i trzymamy kciuki za kolejne muzyczne osiągnięcia!
 
 
 
 
Więcej informacji o keyboardzie CT-S200, na którym grają młode polskie artystki znajdziecie pod tym linkiem. Posty związane z keyboardami Casiotone możecie znaleźć na Instagramie pod hasztagami:
#casiotone #casiomusicpolska. Zapraszamy też na nasz profil: @casiomusicpolska.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU