Composer detected issues in your platform: Your Composer dependencies require a PHP version ">= 7.2.5". Majowa promocja: kup pianino AP-470 BK i AP-470 WE odbierz za darmo ławę pianową - Casio Music
Aktualności

Majowa promocja: kup pianino AP-470 BK i AP-470 WE odbierz za darmo ławę pianową

Maj jest miesiącem, w którym wszystko budzi się do życia z nową energią. Jeśli marzyłeś o własnej muzycznej przestrzeni to idealna pora na realizację tego planu! Poznaj walory innowacyjnego pianina cyfrowego CASIO AP-470. Jego klasyczny wygląd oraz niesamowite brzmienie zachwycą każdego pasjonata muzyki. 

Jeśli rozważałeś zakup pianina CASIO AP-470 BK lub AP-470 WE , to przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego! Kup instrument i zarejestruj go na stronie: https://casiomusic.pl/rejestracja-instrumentu/ prezencie otrzymasz ławę pianową w wybrany przez siebie kolorze (dostępny kolor: biały lub czarny). Zarówno zakup, jak i rejestracja muszą nastąpić w terminie 01.05-31.05.2022. Jeśli spełnisz ten warunek, oczekuj na kontakt od nas – ustalimy wspólnie adres do wysyłki gratisu. Ławę nadamy do Ciebie w ciągu 21 dni roboczych od momentu zarejestrowania pianina na naszej stronie. Rejestracji paragonu można dokonać w dniach 01.05.2022 do 31.05.2022. 

Regulamin: Majowa promocja- Casio! – Regulamin

Ława pianinowa HM X24 BLACK GLOSS

Ława pianinowa HM X24 WHITE POL

Hidrau Model jest hiszpańską firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji ław fortepianowych i taboretów. Firma podąża w kierunku ciągłego doskonalenia i rozwoju swoich produktów przy zachowania funkcjonalności, jakości i estetyki. Produkty wyróżnia wyjątkowa jakość i elegancja (349 zł).

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU