Aktualności

Łukasz Zagrobelny wybiera CASIO GP-500

 

Jeden z najciekawszych męskich głosów na polskiej scenie muzycznej. Zadebiutował na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1999 r., po którym zaczął śpiewać w chórku Natalii Kukulskiej. Niedługo później rozpoczął działalność solową i  wyśpiewał takie przeboje, jak „Nieprawda”, „Życie na czekanie”, czy„Nie kłam, że kochasz mnie” nagrany w duecie z Eweliną Flintą, które przyniosły mu ogromny rozgłos i uznanie w świecie muzycznym. Autor czterech płyt, z których ostatnia („Symfonicznie”) nagrana została we  współpracy z Polską Orkiestrą Radiową. Mowa oczywiście o Łukaszu Zagrobelnym – artyście wielokrotnie wyróżnianym i nagradzanym, m.in. w kategorii „Artysta Roku” na gali Eska Music Awards. Od niedawna Łukasz  jest właścicielem pianina CASIO, które towarzyszy mu na co dzień w domu. To na nim artysta komponuje swoje nowe utwory.

 

Niezwykle cieszymy się, że Łukasz dołączył do grona szczęśliwych posiadaczy pianina hybrydowego CASIO GP-500.  Jak mówi sam Łukasz, „w pianinie ważne jest dla mnie bogate i realistyczne brzmienie. A także by dobrze wkomponowało się w moje domowe wnętrze. CASIO GP-500 to idealne połączenie klasyki i nowoczesności”. Dziękujemy za tę wspaniałą rekomendację!

 

Więcej informacji na temat instrumentu wybranego przez Łukasza Zagrobelnego:

CASIO GP-500

 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU