Aktualności

Joanna Jędrzejczyk uczy się grać na klawiszach CASIO

Keyboard do grania

Znana sportsmenka Joanna Jędrzejczyk postanowiła konstruktywnie wykorzystać okres związany z pandemią. Podczas domowej izolacji powróciła do niespełnionego marzenia o grze na instrumencie klawiszowym. Z pomocą w jego realizacji przybyły CASIO Music Polska i sieć salonów muzycznych RIFF. Na pierwszy instrument do nauki gry Joanna Jędrzejczyk wybrała keyboard CASIO, a konkretnie model CT-X800. Jest on wyposażony w system lekcji „krok po kroku”, który pozwala w łatwy sposób nauczyć się utworu dzięki wyświetlaniu palcowania i zapisu nutowego.

Postępy w nauce gry sportsmenka prezentuje w relacjach na swoim profilu na Instagramie. Obserwujemy je z radością i życzymy Joasi samych przyjemnych chwil przy klawiaturze!

Screenshot z Instagram Stories Joanny Jędrzejczyk

Jednocześnie zapraszamy do śledzenia naszego konta na Instagramie:

https://www.instagram.com/casiomusicpolska/

Oznaczajcie nas we wpisach pokazujących swoje muzyczne pasje a my je będziemy udostępniać, by inspirować innych do muzycznego rozwoju. Jak udowodniła Joanna Jędrzejczyk, każdy czas jest dobry, by zacząć się uczyć grać.  

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU