Aktualności

Instrument z polskiej dystrybucji gwarancją pewności

Karta gwarancyjna Grupy ZIBI S.A. – wyłącznego dystrybutora marki CASIO w Polsce.

 

 

Kiedy udajemy się do sklepu muzycznego po nowy instrument, często jesteśmy tak zaabsorbowani zakupem, że nie mamy głowy do związanych z nim formalności. Tymczasem karta gwarancyjna – bo o niej mowa – to bardzo ważny dokument, który nie tylko zabezpiecza nas w przypadku awarii sprzętu, ale też zapewnia szereg dodatkowych korzyści. Dlatego sprzedawcy w autoryzowanych sklepach CASIO zawsze przekazują klientom przy zakupie kartę gwarancyjną Grupy ZIBI S.A., która jest dowodem na to, że sprzęt pochodzi z legalnego źródła i uprawnia do korzystania z przywilejów z tego wynikających.

 

Blisko rok temu marka CASIO w trosce o komfort klientów i mając świadomość wysokiej jakości swojego asortymentu zdecydowała się przedłużyć okres gwarancyjny do 5 lat. Obowiązuje on na wszystkie instrumenty zakupione po 1 grudnia 2017 roku  pochodzące z polskiej dystrybucji. Gwarancja jest całkowicie bezpłatna, a jedynym warunkiem korzystania z niej jest zarejestrowanie instrumentu w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie www.casiomusic.pl.

 

Właściciele pianin gabinetowych z serii CASIO Celviano, Privia oraz pianin hybrydowych Celviano Grand Hybrid posiadający ważną gwarancję mogą korzystać z takich udogodnień, jak serwisowanie instrumentu w domu klienta. Usługa ta jest niezwykle prosta. Klient zgłasza do sklepu, w którym zakupił instrument potrzebę serwisowania podając swoje dane kontaktowe. I na tym kończy się jego rola, a całą resztą zajmują się wykwalifikowani pracownicy salonu muzycznego oraz autoryzowani serwisanci dystrybutora.

 

Ponadto, kupując sprzęt pochodzący od polskiego dystrybutora marki CASIO mamy pewność, że oprócz karty gwarancyjnej, dostaniemy także instrukcję korzystania z instrumentów CASIO w języku polskim. W przypadku elektronicznych instrumentów klawiszowych, otrzymanie karty gwarancyjnej, którą zapewniają autoryzowane salony, jest bardzo istotnym elementem procesu zakupowego. Dlatego warto pamiętać o gwarancji i wynikającej z niej możliwości serwisowania przez certyfikowanych specjalistów marki CASIO, by jak najdłużej cieszyć się jego pięknym brzmieniem.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU