Aktualności

Innowacyjny postęp. Poznaj najsmuklejsze pianina cyfrowe na świecie.

CASIO jest marką, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wrażliwych miłośników muzyki. Ostatni czas pokazał jak cenne jest posiadanie instrumentu we własnym wnętrzu. Jednocześnie wymagania wobec możliwości domowego sprzętu wciąż rosną. Z wielką ekscytacją przedstawiamy Wam premierowy występ dwóch najmłodszych bohaterów linii pianin cyfrowych Privia marki Casio.

Modele PX-S1100 i PX-S3100 zaprojektowane zostały tak, aby dostarczać jak najautentyczniejsze wrażenie gry na prawdziwym fortepianie. Ich minimalistyczny design powoduje natomiast, że wyglądają i funkcjonują świetnie w każdej przestrzeni. Najnowocześniejsza konstrukcja naszych instrumentów pozwala cieszyć się graniem… zawsze i wszędzie!

Co wyróżnia modele PX-S1100 i PX-S3100?

Pianino, które cieszy – o wyrafinowanym designie i najmniejszej na świecie długości

Oba nasze najnowsze modele w pełni wykorzystują technologię doskonaloną od lat przez Casio – choć cechują się wysokiej jakości akcją klawiatury i szlachetnym brzmieniem, ich niewielka obudowa ma długość zaledwie 232 mm. Pianina dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i czerwonej. Nowoczesny panel konsoli z dotykowymi przyciskami nadaje całości profesjonalny i elegancki wygląd.

Akcja młotków Smart Scaled łączy kompaktową konstrukcję z naturalnym wrażeniem gry

W zależności od rozmiaru i wagi młotków każdego z 88 klawiszy, akcja dotykowa we wszystkich zakresach tonacji różni się. Dzięki precyzyjnej symulacji każdego kolejnego klawisza pod kątem subtelnych różnic w dotyku, modele PX-S1100 i PX-S3100 zapewniają autentyczne wrażenie gry na fortepianie – mimo swojej smukłej konstrukcji.

Synteza dźwięku Multi-dimensional Morphing AiR Sound Source zapewnia piękne brzmienie fortepianu

Synteza dźwięku w nowych modelach doskonale akcentuje zmiany zarówno jego głośności, jak i barwy. Wiernie oddaje także złożoną strukturę brzmienia fortepianu – od dźwięku zaraz po uderzeniu w klawisz, przez jego piękne wybrzmiewanie, aż do ostatecznego zaniku. Umożliwia to czułą i dokładną ekspresję zarówno podczas delikatnej gry, jak i w energetycznych wykonaniach.

Bezprzewodowy adapter MIDI i audio zapewnia ekscytujące doznania muzyczne

Funkcja Bluetooth Audio pozwala odtwarzać ulubione utwory przez wbudowane w instrumencie głośniki. Najnowsze instrumenty pozwalają nam włączyć efekt dźwięku przestrzennego, dającego efekt występu na żywo. Połączenie bezprzewodowe umożliwia także obcowanie z muzyką na inne sposoby, takie jak granie do akompaniamentu ulubionych piosenek podczas prywatnego jam session.

Opcjonalnie dostępną funkcją jest bezprzewodowe łączenie pianina ze smartfonem lub tabletem za pomocą WU-10 BT (adapter sprzedawany z instrumentem w zestawie), umożliwiające intuicyjne (przy użyciu dedykowanej aplikacji) wykonywanie operacji z poziomu ekranu – np. zmienianie brzmienia, odtwarzanie wgranych utworów.

 

 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU