Aktualności

II Live z Muzykuj.com o serii Casiotone – obejrzyj zapisaną transmisję!

Ostatnio na naszym Facebooku Casio Music Polska odbyło się wydarzenie, podczas którego Paweł Lemański z muzykuj.com przedstawił znakomite bogactwo brzmień i funkcji oferowanych przez modele CASIO CT-S100 i CT-S300. Jesteśmy pewni, że nowe właściwości instrumentów z serii Casiotone będą miłą niespodzianką dla wszystkich użytkowników, a prezentacja Pawła ułatwi korzystanie z nich.
 
Poza nowościami w zakresie keyboardów, w czasie LIVE nasz ekspert pokazał również możliwości darmowej aplikacja do nauki gry – Chordana Play. Jak stwierdził Paweł: „aplikacja ta jest idealna dla osób, które chcą się nauczyć grać na klawiszach, a nie posiadają nauczyciela”. To oznacza, że dzięki lekcjom znajdującym się w aplikacji, jesteś w stanie stopniowo doskonalić swoje muzyczne umiejętności i otrzymywać ocenę swoich postępów.
 
Nasze muzyczne wydarzenia na Facebooku są przeznaczone dla wszystkich miłośników instrumentów klawiszowych. Wiemy, że wielu z Was jest ciekawych możliwości i funkcji instrumentów z najnowszej serii Casiotone, dlatego postanowiliśmy także tu udostępnić dla Was nagranie z tej transmisji.
 
Link do transmisji: kliknij tutaj

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU