Composer detected issues in your platform: Your Composer dependencies require a PHP version ">= 7.2.5". Genialny Cory Henry prezentuje na Musikmesse nową serię keyboardów CASIO CT-X - Casio Music
Aktualności

Genialny Cory Henry prezentuje na Musikmesse nową serię keyboardów CASIO CT-X

(fot. Messefrankfurt Exhibition 2018 GmbH – Pietro Sutera)

11 kwietnia 2018 roku w ramach międzynarodowych targów instrumentów muzycznych, produkcji muzycznej i marketingu w przemyśle muzycznym Musikmesse 2018 we Frankfurcie, popularny amerykański organista i pianista jazzowy Cory Henry zaprezentował nową serię keyboardów CASIO CT-X. Dwukrotny laureat nagrody Grammy zagrał dla widowni ekskluzywny koncert w imponującej targowej strefie CASIO. Znakomita część tej ekspozycji przeznaczona była na nową serię keyboardów CASIO obejmującą modele CASIO CT-X700, CASIO CT-X800, CASIO CT-X3000 oraz CASIO CT-X5000. To właśnie na nich Cory Henry wykonał utwory wybrane specjalnie na tę okazję. Charyzmatyczna osobowość i dynamiczne, często improwizowane występy na żywo przysporzyły temu amerykańskiemu muzykowi sporej grupy fanów także w Polsce. Następne koncerty artysty odbędą się właśnie w naszym kraju – 17 kwietnia w Warszawie oraz 18 kwietnia w Krakowie.

Musikmesse Frankfurt odbywa się co roku wiosną we Frankfurcie w Niemczech. Już od ponad 25 lat jest to obok NAMM jedna z dwóch największych imprez targowych w branży instrumentów muzycznych i produkcji muzycznej.

fot. CASIO Music Deutschland

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU