Aktualności

Muzyczna jesień w rytmach Casiotone

Po ciepłym, beztroskim lecie, wkraczamy w okres jesienny, niosący ze sobą nie tylko feerię ciepłych kolorów, ale także wyjątkowe muzyczne brzmienia. O tej porze roku w duszy zaczynają grać melancholijne melodie, które dzięki nowoczesnym instrumentom Casiotone mogą powstawać w dowolnym miejscu i czasie. W coraz dłuższe jesienne wieczory nic nie rozgrzewa tak, jak dobra muzyka. Można uczyć się gry, występować, komponować. To idealny czas, aby przeżyć prawdziwą muzyczną przygodę razem z nowymi keyboardami Casiotone. Są kompaktowe, a bogactwo dostępnych brzmień i rytmów pozwoli ich użytkownikom wyrazić osobowość, nie tylko muzyczną.

Marka CASIO EMI, świętując w 2020 roku swój jubileusz i okrągłe cztery dekady obecności na rynku, przedstawiła nową generację przenośnych keyboardów z serii Casiotone. Model CT-S300 jest dostępny w czerni a CT-S200 w dodatkowych dwóch stylowych kolorach: białym i czerwonym. Biorąc pod lupę model CT-S300 widzimy, że wyróżnia się on nie tylko doskonałym designem. Charakteryzuje go także szereg funkcji urozmaicających grę takich jak: 400 wysokiej jakości brzmień, 77 wyjątkowych rytmów, dynamiczna klawiatura z 61 klawiszami, wygodny uchwyt i łatwość transportu. Ważący zaledwie 3,3 kg odświeżony model CT-S300 jest idealny do grania zarówno w domu, jak i w podróży. Dzięki możliwości zasilania bateriami nie trzeba martwić się o dostęp do kontaktu. Wyposażony w pokrętło pitch bend, gwarantuje twórcy bogactwo możliwości, dzięki którym komponowanie muzyki staje się doskonałą zabawą.

casiotone
CT-S300

Nowe keyboardy Casiotone to pełna swoboda i komfort grania także dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak podłączenie keyboardu do aplikacji Chordana Play (ułatwia naukę gry) czy Tryb Muzyki Tanecznej (za jego pomocą użytkownicy mogą stworzyć porywającą muzykę taneczną).

CT-S200SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU