Aktualności

CASIO z nową technologią AR

Wielu miłośników muzyki marzy o posiadaniu instrumentów w domu. Niektórzy wybiorą klasyczne pianino wolnostojące, dodające wnętrzu elegancji. Inni zdecydują się na przenośne pianino, które świetnie pasuje do nowoczesnych pomieszczeń i może być umieszczone na dowolnej podstawie, nawet na stole. Taki zakup to inwestycja na lata, dlatego nic dziwnego, że melomani często zastanawiają się, czy wymarzone pianino będzie się dobrze komponowało z ich mieszkaniem.

CASIO EMI znalazło rozwiązanie, które w bardzo szybki sposób jest w stanie ułatwić nam wybór. Na stronie https://www.casio-intl.com/asia/en/emi/web_ar/  przy pięciu modelach instrumentu (GP-510 i GP-310, PX-S1000, PX-770 i AP-470) odnajdziemy innowacyjną funkcję AR. Skrót AR, czyli rozszerzona rzeczywistość, to określenie technologii, która wyświetla cyfrowe informacje utworzone za pomocą grafiki komputerowej i innych technik na szczycie prawdziwego świata. Korzystając z elektronicznego instrumentu muzycznego AR, możemy za pomocą smartfona lub tabletu sprawdzić, czy rozmiar i kolor instrumentu pasuje do miejsca, w którym chcemy go umieścić. Dzięki temu marzenie wielu niezdecydowanych wreszcie może stać się rzeczywistością. 

technologia CASIO AR

Wymagania dotyczące urządzenia:

System operacyjny: iOS 13.1 lub nowszy

Smartfon: iPhone 6S lub nowszy

Tablet: iPad 5. generacji lub nowszy

Przeglądarka: Safari, Chrome

QR kod do pobrania aplikacji na smartfon lub tablet:


SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU