Aktualności

CASIO rozszerza popularną serię Casiotone o nowe modele

Z przyjemnością informujemy, że do rodziny instrumentów CASIO dołącza właśnie Casiotone CT-S1. To cyfrowy instrument o minimalistycznym designie, który jest uzupełnieniem portfolio CASIO i plasuje się pomiędzy keyboardami a pianinami cyfrowymi. CT-S1 to nowość w serii Casiotone, zaprojektowana zgodnie z koncepcją „Twórz muzykę, zawsze i wszędzie”.
 
Misją CASIO jest ciągłe zapewnianie radości z tworzenia muzyki jak największej liczbie osób. Dzięki keyboardom Casiotone, marka udowadnia bycie pionierem w zakresie innowacji rynkowych a także wysoki poziom zrozumienia dla coraz bardziej zróżnicowanych potrzeb użytkowników instrumentów muzycznych.
 
Nowy CASIO CT-S1 jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, z pasją tworzących muzykę na co dzień. Dzięki minimalistycznemu designowi opartemu na czystych liniach, prostej klawiaturze, wbudowanych głośnikach i ograniczonym wyborze przycisków, instrument jest
bardzo uniwersalny – idealnie pasuje do każdego stylu i trybu życia.
 
CT-S1
 
Dzięki swojej kompaktowości, CT-S1 nadaje się do grania w domu i w podróży – zawsze i wszędzie. Jednocześnie moduł brzmieniowy CASIO AiX Sound Source i nowo opracowanydesign audio zapewniają wysoką jakość i pełnię dźwięku.
 
CT-S1 daje możliwość łączenia się ze smartfonami, tabletami i innymi urządzeniami za  pomocą sprzedawanego oddzielnie adaptera Bluetooth®, aby stworzyć jeszcze pełniejsze doświadczenie muzycznej przyjemności – od używania urządzenia jako bezprzewodowego głośnika, aż po granie w towarzystwie ulubionych utworów. Za pomocą aplikacji Chordana
Play można zmienić tempo lub tonację odtwarzanych utworów. Dzięki widokowi nut i klawiatury, zaawansowani gracze są w stanie poszerzyć swój repertuar, a początkujący mają doskonałe wsparcie w swoich pierwszych muzycznych krokach.
 
Wraz z CT-S1, Casio ogłasza również premierę dwóch innych nowych modeli Casiotone: CT-S400, o kompaktowej konstrukcji i różnorodnych dźwiękach, rytmach i funkcjach, aby zapewnić przyjemność
z wykonywania muzyki użytkownikom niezależnie od ich wieku i poziomu umiejętności. Z kolei nowy model LK-S450 zachwyca swoim podświetlanym systemem klawiszy, który prowadzi użytkownika przez utwory. Dzięki podświetlanym klawiszom reagującym na prędkość, użytkownicy mogą łatwiej uczyć się wykonywania nowych utworów muzycznych.
 
CT-S400
 
Poza tymi trzema nowymi modelami – CT-S1, CT-S400 i LK-S450 – seria Casiotone, która została reaktywowana w 2019 roku, będzie nadal rozszerzać swoją gamę keyboardów cyfrowych o różnorodne nowości, dopasowane do różnych stylów życia, zawsze pozostając wierna swojemu mottu „Twórz muzykę, zawsze i wszędzie”.
 
LK-S450

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU