Aktualności

CASIO partnerem warsztatów muzycznych Santander Orchestra

W listopadzie i grudniu 2018 roku oraz w styczniu bieżącego roku odbyły się warsztaty muzyczne Santander Orchestra we współpracy z marką CASIO w pięciu miastach w Polsce. Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Konin, Kluczbork i Warszawa to właśnie tam dla najmłodszych i ich rodziców przygotowano wiele muzycznych atrakcji.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu Santander Orchestra, którego pomysłodawcą jest Santander Bank Polska.  Ich celem było m.in. sprawdzenie słuchu muzycznego najmłodszych. Oprócz tego przez cały dzień dzieci miały okazję wziąć udział w zajęciach muzyczno-rytmicznych na których zapoznawały się z podstawowymi instrumentami i dźwiękami poprzez zabawy śpiewno-ruchowe i integracyjne. Podczas gdy najmłodsi zajęci  byli odkrywaniem swoich muzycznych talentów, rodzice brali udział w wykładach o korzyściach wynikających z kształcenia muzycznego oraz w spotkaniach z ekspertami z uczelni muzycznych na których rozmawiali o możliwościach dalszego rozwoju potencjału swoich pociech.

Instrumenty podczas warsztatów z Santander Orchestra zapewnił partner muzyczny cyklu – marka CASIO.

 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU