Composer detected issues in your platform: Your Composer dependencies require a PHP version ">= 7.2.5". CASIO partnerem muzycznym otwarcia w Cosmopolitanie - Casio Music
Aktualności

CASIO partnerem muzycznym otwarcia w Cosmopolitanie

Kolejny raz przekonaliśmy się, że klasyczne brzmienie CASIO i nowoczesny design doskonale się komponują.  W sercu Warszawy, w budynku Cosmopolitan, powstała wyjątkowa przestrzeń Kronospan Design Center Warsaw. Uroczyste jej otwarcie było prawdziwą uczty dla koneserów piękna w czystej postaci. Za aranżację wnętrz tego showroomu odpowiedzialna była warszawska pracownia JMW Architekci.  Utalentowany artysta Tomasz Betka uświetnił ten dzień koncertem zagranym na CASIO GP-500.

 

Po uroczystej inauguracji, w Kronospan Design Center Warsaw cyklicznie odbywać się teraz będą serie eventów, prezentacji, konferencji i seminariów. Zawsze z dobrą muzyką w tle lub nawet na pierwszym planie.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU