Aktualności

Brittani Washington nową ambasadorką serii CASIO Privia

CASIO rozpoczyna współpracę z Brittani Washington – nową ambasadorką pianin cyfrowych z serii Privia. Ta 34-letnia keyboardzistka ze Stanów Zjednoczonych należy do grona najlepszych klawiszowców świata i jest zapraszana do współpracy przez największe gwiazdy sceny muzycznej. Przez ponad sześć lat towarzyszyła Beyoncé w jej trasie koncertowej. Pracuje także z wieloma innymi wybitnymi muzykami takimi jak Jay-Z czy Kanye West. Obok rozwoju własnej kariery, Brittani aktywnie angażuje się w pomoc bezdomnym muzykom i kobietom będącym ofiarami przemocy w stanie Texas (USA), z którego pochodzi.

Pierwszy kontakt Brittani z CASIO i cyfrowymi pianinami Privia nastąpił tej wiosny. Współpracując z siecią szkół muzycznych Modern Music School oraz firmą CASIO, odwiedziła wiele miast środkowych i południowych Niemiec, aby dzielić się swoją pasją grania muzyki z setkami dzieci i nastolatków. Podczas tej trasy zawsze grała na pianinach cyfrowych Privia PX-S1000 i  PX-S3000 firmy CASIO, których brzmienie i budowa zachwyciły Brittani od samego początku.

Brittani Washington z modelem PX-S1000 RD 

O serii Privia

Dwa modele PX-S1000 i PX-S3000 to najnowsze modele serii Privia, które zgodnie z maksymą „ Slim. Stylish. Smart. ” są najbardziej kompaktowymi 88-klawiszowymi przenośnymi pianinami na świecie. Wysokość obu modeli PX-S wynosi tylko 23,2 cm dzięki nowo zaprojektowanej akcji młotków Smart Scaled Hammer Action Keyboard, która oddaje autentyczne wrażenie gry na instrumencie. Moduł brzmieniowy Multi-dimensional Morphing AiR zapewnia wierną i realistyczną reprodukcję jakości brzmieniowych i dotykowych instrumentów akustycznych. Nowo zaprojektowany system nagłośnieniowy imponuje potężnym dźwiękiem i głośnością. Dzięki opcjonalnemu zasilaniu bateryjnemu nowe modele PX-S pozwalają na wygodne użytkowanie – idealne zarówno do ćwiczeń, jak i występów.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU