Aktualności

Artyści kochają CASIO: premiera teledysku z Cory Henry i CASIO CT-X5000 w rolach głównych

Po genialnym show Cory’ego Henry’ego na stoisku CASIO podczas targów muzycznych Musikmesse, gdzie odbyła się światowa premiera nowej serii syntezatorów CASIO CT-X, nadszedł czas na drugą część tej owocnej współpracy. CASIO prezentuje nowy teledysk z Corym Henrym grającym na klawiszach keyboardu CASIO CT-X5000.

 

Teledysk nagrany został we Frankfurcie nad Menem, w długim na 16 metrów „kokonie świetlnym” w kształcie zeppelina, zlokalizowanym na trawiastym skwerze przy Niebelungenallee. Instalacja ta pojawiła się we frankfurckiej dzielnicy Nordend podczas festiwalu światła „Luminale 2006”.

 

Cory Henry przygotowywał utwór odpowiednio wcześniej, przed rozpoczęciem zdjęć. Zgodnie z jego oświadczeniem, komponowanie na nowym syntezatorze CASIO CT-X5000 było dla niego nie pracą a fantastyczną rozrywką: „Świetnie się bawiłem, nagrywając utwór do teledysku — wierzcie mi, siedziałem w domu, improwizując godzinami”.  

 

Teledysk:

 

Making-of :


Birte Grothaus | CASIO Europe GmbH | Casio-Platz 1 | 22848 Norderstedt, Niemcy

[email protected] | Telefon: +49 (0)40 528 65 585

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU