Artykuły

CASIO GP-500 – Test

Absolutny top, jeśli chodzi o brzmienie. CASIO zrobiło to, czego niestety nie zrobił nikt. A co to takiego? CASIO odbiło się od swoich brzmień do tego stopnia, że gdy z przyjaciółmi z innych redakcji byliśmy na premierze modelu GP-500 to d(...)

CASIO PX-160GD – Test

To model, który wyrósł na popularności poprzedniego modelu PX-150. Otrzymaliśmy do testów model w kolorze złotym. W stosunku do poprzedników uległ modernizacji począwszy od nagłośnieniu, aż po brzmienia. Co jeszcze się zmieniło? Zapr(...)

CASIO PX-360M – Test

CASIO PX-360 M jest nowym modelem w serii PX, który otrzymał dotykowy ekran LCD. Posiada aż 550 brzmień, polifonię 128 głosową i waży 11.9 kg. Wygląd: CASIO od pewnego czasu stawia zarówno na jakość jak i estetykę instrumentó(...)

CASIO PX-150 WE – Test

CASIO PX -150 WE to klasyczne, niskobudżetowe stage piano, które potrafi zaskoczyć – zwłaszcza muzyka korzystającego z profesjonalnego zewnętrznego nagłośnienia. W tym przedziale cenowym jest to instrument zasługujący na szczególną uwag(...)

CASIO PX-A100 – Test

Testowany model powstał, by ukoronować dziesięcioletni sukces serii pianin cyfrowych z serii Privia. Małe, lekkie, przenośne i co najważniejsze niedrogie, a oferujące sporo możliwości. Zapraszam do lektury. Panel przedni: Do testów (...)

CASIO AP-450 – Test

W bogatej rodzinie instrumentów firmy CASIO pojawiły się kolejne modele oznaczone symbolem AP. Do starszych AP-220, AP-420 i AP-620 dołączyły trzy następne: AP-250, AP- 450 i AP-650. Nowe modele pianin cyfrowych z serii Celviano mogą mieć (...)

CASIO PX-5S – Test

Różnorodność kolorystyczna biało-niebiesko-czarnej obudowy nowego instrumentu CASIO może obrazować szeroki wachlarz funkcji, które w nim znajdziemy. CASIO Privia Pro PX-5S – bo tak brzmi jego pełna nazwa – dzięki zastosowanym technologi(...)

CASIO Syntezator XW-P1 – Test

Wygląd CASIO XW-P1 ma logicznie zaprojektowany panel przedni. Cały panel kontrolny został przeniesiony na lewą stronę. Na skrajnie lewej części instrumentu znajdziemy przyciski odpowiedzialne za wybór syntezy instrumentu: Solo Synthesizer,(...)

CASIO PX-350M – Test

Gdy sięgam pamięcią do początków własnej edukacji muzycznej, firma CASIO zawsze była jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku w kontekście dystrybucji instrumentów klawiszowych. Jej instrumenty były łatwo dostępne, technologicznie za(...)

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEJDŹ DO SERWISU