Keyboardy

Znajdź inspirację w pełnej gamie brzmień i wykorzystaj całą paletę możliwości w tworzeniu nawet najbardziej rozbudowanych utworów oraz doskonaleniu swoich umiejętności. Keyboard Casio to nowoczesna stacja robocza, oferująca sekwencer paternów i utworów, złącze USB do połączenia z komputerem, pamięć kart SD, arpeggiator, złącze mikrofonowe, a przede wszystkim tak cenione, fantastyczne brzmienie organ, wzorowanych na kultowych już Hammondach. Każdy, dopracowany w najdrobniejszym szczególe model, pozwala otworzyć się na nieograniczony świat muzyki, brzmień, rytmów i emocji, a w rezultacie stworzyć coś wyjątkowego. Keyboardy Casio świetnie sprawdzają się także w nauce gry na instrumentach klawiszowych, pozwalając w prosty sposób śledzić progres, poprawiać błędy, a dzięki niskiej wadze – ćwiczyć we właściwie każdym miejscu, o każdej porze dnia i nocy.

High-grade
Najwyższa półka opracowanych przez inżynierów Casio stacji roboczych dla profesjonalnych muzyków. Wybieraj spośród nawet 800 wysokiej jakości brzmień w technologii AHL Sound Source oraz kilkuset wbudowanych rytmów, korzystaj z ogromnych możliwości edytora barw, brzmień, rytmów, paternów i licznych ustawień dodatkowych. Nie zapomnij też zapisać swojej pracy na karcie SD lub na komputerze dzięki złączu USB.

Lighted
Unikalna propozycja keyboardów, stworzona przez Casio z myślą o jeszcze prostszej i efektywniejszej nauce gry. Seria Lighted pozwala błyskawicznie nauczyć się każdego utworu dzięki podświetlanej dynamicznej klawiaturze, dającej mnóstwo frajdy podczas nauki nawet skomplikowanych przebojów. Ponadto przygotowane zostały zestawy ćwiczeń, stopniowo wprowadzające każdego młodego muzyka w świat gry na instrumentach klawiszowych.

Standard
Fantastyczne modele przeznaczone dla osób rozpoczynających naukę i swoją przygodę z keyboardami Casio. Zawierają podstawowe zestawy brzmień oraz rytmów, doskonale wspierających naukę i rozwój muzyczny każdego początkującego pianisty. Kompaktowa forma kryje w sobie pełnowymiarową klawiaturę, a intuicyjna obsługa i stosunkowo niewielka waga sprzyjają przenoszeniu instrumentu i nauce zarówno w domu, w szkole, jak i podczas wakacyjnych wyjazdów.

Mini-Keyboards
100 wbudowanych brzmień, 50 rytmów, 10 utworów – a wszystko to w przyjaznej, minimalistycznej formie, opracowanej z myślą o najmłodszych muzykach, poznających dopiero bogaty świat muzyki. Miniaturowe rozmiary kryją w sobie ogrom możliwości, związanych przede wszystkim z zabawą różnymi dźwiękami i podstawowymi melodiami, ale także kształceniem słuchu dziecka oraz rozwojem jego umiejętności i zainteresowań.